Form mode manager (3.1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Create
lt: Kurti

en: Role name
lt: Rolės pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Position
lt: Pozicija

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: - Any -
lt: - Bet kuris -
