Form mode manager (3.1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Picture
pl: Obraz

en: Create
pl: Utwórz

en: Role name
pl: Nazwa roli

en: Fields
pl: Pola

en: Position
pl: Pozycja

en: Examples
pl: Przykłady

en: - Any -
pl: -Wszystkie-
