Form mode manager (3.1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Picture
ps: انځور

en: Position
ps: ځاى

en: - Any -
ps: -هر-
