Form mode manager (3.1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Configurações

en: Picture
pt: Foto

en: Create
pt: Criar

en: Role name
pt: Nome do papel

en: Fields
pt: Campos

en: Position
pt: Posição

en: Examples
pt: Exemplos

en: - Any -
pt: - Qualquer -
