Form mode manager (3.1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Picture
tr: Görsel

en: Create
tr: Oluştur

en: Role name
tr: Rol adı

en: Fields
tr: Alanlar

en: Position
tr: Konum

en: Examples
tr: Örnekler

en: - Any -
tr: - Herhangi -
