Form mode manager (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: content
de: Inhalt

en: Picture
de: Bild

en: Create new account
de: Neues Benutzerkonto erstellen

en: Contributor
de: Autor

en: Add @entity_type
de: @entity_type hinzufügen
