Form mode manager (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: content
fa: محتوا

en: Picture
fa: تصویر

en: Create new account
fa: ایجاد حساب جدید

en: Add @entity_type
fa: افزودن @entity_type
