Form mode manager (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: content
hu: tartalom

en: Picture
hu: Kép

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: Contributor
hu: Közreműködő

en: Add @entity_type
hu: @entity_type hozzáadása
