Form mode manager (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Body
ja: 本文

en: content
ja: コンテンツ

en: Picture
ja: 写真

en: Create new account
ja: アカウントの作成

en: Add @entity_type
ja: @entity_typeを追加
