Form mode manager (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: content
nl: inhoud

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: Add @entity_type
nl: @entity_type toevoegen

en: Edit as @form_mode
nl: Bewerken als @form_mode
