Form mode manager (8.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Picture
uk: Зображення

en: Create
uk: Створити

en: Position
uk: Позиція

en: Contributor
uk: Співвиконавець

en: Add @entity_type
uk: Додати @entity_type

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
uk: Жодного типу матеріалу поки не створено. Щоб додати новий тип матеріалу, відвідайте сторінку <a href="@create_content">створення типів матеріалу</a>.
