Form mode manager (8.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Picture
ru: Изображение

en: Create
ru: Создать

en: Position
ru: Позиция

en: Contributor
ru: Участник

en: Add @entity_type
ru: Добавить @entity_type

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ru: Вы не создали ни одного типа материалов. перейдите по ссылке на <a href="@create_content">страницу создания типов материалов</a> чтобы добавить его.
