Form mode manager (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Body
cs: Text

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Picture
cs: Obrázek

en: Create
cs: Vytvořit

en: Position
cs: Pozice
