Form mode manager (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Picture
hu: Kép

en: Create
hu: Létrehozás

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Contributor
hu: Közreműködő

en: Add @entity_type
hu: @entity_type hozzáadása

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hu: Még nincsenek tartalomtípusok létrehozva. A <a href="@create_content">tartalomtípus létrehozása oldalon</a> lehet új tartalomtípusokat hozzáadni.
