Form mode manager (8.x-1.4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Picture
mn: Зураг

en: User
mn: Хэрэглэгч
