Form mode manager (8.x-1.4) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Picture
mr: चित्र

en: User
mr: सदस्य

en: Position
mr: स्थान
