Form mode manager (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Picture
ta: படம்

en: User
ta: பயனர்

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: Position
ta: இடம்
