Form mode manager (8.x-2.0-rc2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Create
gl: Crear

en: Role name
gl: Nome do rol

en: Fields
gl: Campos

en: Position
gl: Posición

en: - Any -
gl: - Calquera -
