Form mode manager (8.x-2.0-rc3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Create
hu: Létrehozás

en: Role name
hu: Szerepkör neve

en: Fields
hu: Mezők

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Contributor
hu: Közreműködő
