Form mode manager (8.x-2.0-rc3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: Create
pt: Criar

en: Role name
pt: Nome do grupo

en: Fields
pt: Campos

en: Position
pt: Posição

en: - Any -
pt: - Qualquer -

en: Local Tasks
pt: Tarefas Locais
