Form mode manager (8.x-2.0-rc3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Create
th: สร้าง

en: Role name
th: ชื่อของระดับผู้ใช้

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -
