Form mode manager (8.x-2.0-rc3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Create
uk: Створити

en: Role name
uk: Назва ролі

en: Fields
uk: Поля

en: Position
uk: Позиція

en: - Any -
uk: - Усі -

en: Contributor
uk: Співвиконавець
