Form mode manager (8.x-2.0-rc4) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Create
fa: ایجاد

en: Role name
fa: نام نقش

en: Fields
fa: فیلدها

en: Position
fa: موقعیت

en: Examples
fa: مثال‌ها

en: - Any -
fa: - هر -
