Form mode manager (8.x-2.0-rc4) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Create
cs: Vytvořit

en: Role name
cs: Název role

en: Fields
cs: Pole

en: Position
cs: Pozice

en: Examples
cs: Příklady

en: - Any -
cs: - nezáleží -
