Form mode manager (8.x-2.0-rc4) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Create
hi: बनाएँ

en: Role name
hi: दायित्व नाम

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Position
hi: स्थान

en: - Any -
hi: -कोईभी-
