Form mode manager (8.x-2.0-rc4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Create
hr: Stvori

en: Role name
hr: Naziv uloge

en: Fields
hr: Polja

en: Position
hr: Pozicija
