Form mode manager (8.x-2.0-rc2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Create
ru: Создать

en: Role name
ru: Название роли

en: Fields
ru: Поля

en: Position
ru: Позиция

en: - Any -
ru: - Любой -

en: Contributor
ru: Участник
