Form Mode Routing (2.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Custom
az: Seçilmiş

en: State
az: Dövlət

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında
