Form Mode Routing (2.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Label
be: Подпіс

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб
