Form Mode Routing (2.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Label
bg: Заглавие

en: Path
bg: Път

en: Url
bg: URL

en: Custom
bg: Персонализиран

en: State
bg: Статус
