Form Mode Routing (2.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Path
el: Διαδρομή

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: State
el: Κατάσταση

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί
