Form Mode Routing (2.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Url
eo: URL

en: Custom
eo: Propra
