Form Mode Routing (2.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: Url
eu: URLa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: State
eu: Egoera

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz
