Form Mode Routing (2.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Label
fa: برچسب

en: Path
fa: مسیر

en: ID
fa: شناسه

en: Url
fa: نشانی

en: Custom
fa: سفارشی

en: State
fa: وضعیت

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره
