Form Mode Routing (2.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Label
hu: Címke

en: Path
hu: Útvonal

en: ID
hu: Azonosító

en: Url
hu: Webcím

en: Custom
hu: Egyéni

en: State
hu: Állapot

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Use admin theme
hu: Admin smink használata
