Form Mode Routing (2.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Label
jv: Judul

en: Custom
jv: Kostum

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
