Form Mode Routing (2.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Label
ku: پێناس

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Custom
ku: درووستکراو

en: About
ku: دەربارە
