Form Mode Routing (2.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Label
pl: Etykieta

en: Path
pl: Ścieżka

en: Url
pl: URL

en: Custom
pl: Własne

en: State
pl: Stan

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie
