Form Mode Routing (2.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Path
ta: பாதை

en: Url
ta: முகவரி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி
