Form Mode Routing (2.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Label
tr: Etiket

en: Path
tr: Yol

en: Custom
tr: Özel

en: State
tr: Durum

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında
