Form Mode Routing (2.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Label
ug: بەلگە

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: About
ug: ھەققىدە
