Form Mode Routing (2.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Label
uk: Мітка

en: Path
uk: Шлях

en: Custom
uk: Власний

en: State
uk: Стан

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Use admin theme
uk: Використовувати адміністративну тему

en: Admin theme
uk: Адміністративна тема

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
