Form Mode Routing (2.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Label
vi: Nhãn

en: Path
vi: Đường dẫn

en: ID
vi: Mã

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: State
vi: Bang

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu
