Form Mode Routing (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Path
cs: Cesta

en: Custom
cs: Vlastní

en: State
cs: Stav

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
