Form Mode Routing (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Path
da: Sti

en: Url
da: URL

en: Custom
da: Tilpasset

en: State
da: Status

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om
