Form Mode Routing (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
