Form Mode Routing (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Path
gl: Ruta

en: Custom
gl: Personalizado

en: State
gl: Estado

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información
