Form Mode Routing (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Path
ja: パス

en: Url
ja: URL

en: Custom
ja: カスタム

en: State
ja: 状態

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト
