Form Mode Routing (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Path
lt: Kelias

en: Custom
lt: Savitas

en: State
lt: Etapas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie
