Form Mode Routing (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Path
nl: Pad

en: Url
nl: URL

en: Custom
nl: Aangepast

en: State
nl: Status

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
